PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151450}
7,7 439
ocen
7,7 10 1 439
Failan
powrót do forum filmu Failan

Skłania do myślenia

ocenił(a) film na 8

Dla wszystkich, którzy nie mogą się zabrać za to dzieło - warto. Początek nieco przymulający, ale końcówka rekompensuje wszystko. I nie ważne, że od połowy filmu możemy się spodziewać zakończenia... jest dalej takie, że pojawiają się napisy końcowe, a dalej siedzę w fotelu z krótką refleksją "ja to mam jednak fajne życie". Klimat filmu jest bardzo podobny do późniejszego "Bez tchu", ogólnie dałem oczko niżej i przez trochę przynudnawy początek to chyba odpowiednia ocena. Jeszcze raz warto, chociaż może nie na wieczory, gdy niewskazane, by ogarnął nas smutek i przygnębienie ;-)

ocenił(a) film na 8
kaspric

Potwierdzam. Piękna, trochę melancholijna końcówka z jakiegoś powodu o pozytywnym wydźwięku. Tak sobie spojrzałem też na daty tematów pod filmem, przepływ czasu...

ocenił(a) film na 7
kaspric

Dla mnie mega smutny. Opis mnie zmylił jak i plakat. Oni nie poznali się wcale. Zakończenie tylko z chusteczką w ręku.

ocenił(a) film na 8
Askol

owszem plakat może zmylić, może miał być tylko taką wariacją n a temat "co by było gdyby się jednak spotkali", może dostaliby szansę, może by im się udało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones