PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132545}

R-Point

Arpointeu
6,1 3 848
ocen
6,1 10 1 3848
7,0 3
oceny krytyków
R Point
powrót do forum filmu R-Point

Pierwsze 3/4 filmu niemiłosiernie zmarnowano. Brakuje dosłownie wszystkiego: klimatu, intrygującej fabuły, dobrej gry aktorskiej(to akurat przez cały film) i grozy, a pomysł trzeba przyznać - był. Przez większość filmu wieje nudą i słabymi dialogami. Cały film ratuje ostatnie 15 minut, nagle pojawia się groza, klimat, jakaś tam fabuła, bo właściwie przez cały film nie rusza ona porządnie z miejsca. Pojawia się gra psychologiczna (też jakaś tam).

Kiepsko, kiepsko... ale być może warto dotrwać do końca, dla ostatniej sceny - potrafi wystraszyć. Z czystym sumieniem jednak nie mogę postawić więcej niż 4/10

ocenił(a) film na 9
_Pablos_

Coz, aktorstwo w filmach azjatyckich nigdy mnie nie zachwycalo, ale to - zapewne - wynika z ich mentalnosci,
jezyka, sposobu gry. Natomiast film mial niesamowity klimat, trzymal w napieciu, czarowal swietnymi
zdjeciami. Bardzo mi sie podobal!


ocenił(a) film na 4
gadd

Trzymał Cię w napięciu?:D No, nie wiem dla mnie wybitnie zawiódł reżyser, który, nie zadbał ani o zdjęcia, ani o to by fabuła była mniej wtóra, no i nie poprowadził aktorów. 4/10 bo jakaś doza klimatu chyba jednak była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones