All of Us Are Dead (2022)
All of Us Are Dead: Sezon 1 All of Us Are Dead sezon 1, odcinek 1

odcinek 1

1h 6m
7,1 312
ocen
7,1 10 1 312
All of Us Are Dead
powrót do forum s1e1

Nie wiem co mają w sobie Koreańczycy, że ich filmy o zombie są takie zaje.... :-D
Pierwszy epizod dosyć szybko wprowadza Nas w fabułę i klimat.
Niecierpliwie czekam na dalsze odcinki!

ocenił(a) serial na 9
Pepeis

Dokładnie, jak tylko zobaczyłam, że to koreańskie wiedziałam, że noc zarwana. Jestem na trzecim odcinku i póki co się nie zawiodłam

ocenił(a) serial na 7
mazekmonika1

Po czym poznać, że koreańczyki a nie chińczyki? Bo znowu ktoś pisze, że to jakieś koreańskie, a fajne było.

ocenił(a) serial na 7
NieMamSwojegoZdania

To tak jak odróżnij Ruska od Polaka :)

ocenił(a) serial na 7
Przemox777

Proste - zaintonować "Sajusz nie ruszymy riespublik swabodnych..." i zacznie salutować z uśmiechem i łezką w oku.

ocenił(a) serial na 6
Pepeis

Cały sezon już oglądnięty. Mam nadzieję że jeśli zrobią drugi to na jakimś fajnym pomyśle. Pozostaje czekać i obserwować niusy ^^

Pepeis

bez przesady a serial taki sobie i na pewno nie zasługuje na 10 maksymalnie 6

grzes1962

skąd wiesz?

matikati

bo obejrzał
dla mnie też średni, cały sezon obejrzałem na przewijaniu bo szkoda było czas marnować

suszyMie

Hola hola, no to obejrzałeś czy przewijałeś kolego ? Coś mi się wydaje, że mamy tu kłamczuszka i zostałeś przyłapany na gorącym uczynku.

matikati

czego nie rozumiesz? rozrysować ci?

ocenił(a) serial na 10
suszyMie

Oglądanie serialu który trwa ponad 12 godzin na przewijaniu to jest strata czasu XD

xeoo_oo

zajęło mi to jakieś 2,5h a wiem wszystko, żaden detal mi nie umknął ;p
gdybym zmarnował 12 godzin, to byłaby porażka.

ocenił(a) serial na 10
grzes1962

Dlatego to subiektywna ocena ;-).
Niczego tutaj nie brakuje. Nie ma zamulania jak w TWD, cały czas coś się dzieję. Są wybory moralne. Bohaterowie i czarne charaktery. Tego oczekuję po filmie

Pepeis

Nie ma zamulania ? Przecież tam jest tyle tych "wątków" które przedłużają niepotrzebnie odcinek. że śmiało mogli skrócić sezon do 9-10 odcinków ;/

ocenił(a) serial na 4
Pepeis

Taaaa w produkcji o zombiakach poruszono kwestie nierówności społecznej, maltretowania uczniów i jeszcze ta biedna dziewczyna która była w ciąży i nikt tego nie zauważył. To wszystko musiało być poruszone w głębokim serialu o zetach.

użytkownik usunięty
Pepeis

Bo nie rozśmieszaj mnie, że „ Niczego tutaj nie brakuje.” jest tym Twoim argumentem. Kinematografia to nie pizza, że jak niczego na niej nie brakuje, to już jest arcydziełem.

ocenił(a) serial na 7
Pepeis

bardzo fajny serial i samoświadomość bohaterów np Zombie Express w dialogu jednego bohatera robi robote ale niestety za długo się to ciągnie wszystko i spokojnie można było to zamknąć w 8 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Pepeis

Obejrzałem w 1 dzień. Lepiej sie bawiłem niz przy The Walking Dead.

użytkownik usunięty
Hodas85

Akurat to nie jest żaden argument, bo trudno by coś było gorsze od TWD. (którego, swoją drogą, pierwsze sezony były dobre, ale później…)

użytkownik usunięty
Pepeis

10/10, ROTFL. Dobrze zatem. Uświadom nas, Pepeis, co czyni z tego serialu arcydzieło. Czekam z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 10

Twoja stara. I to także moja subiektywna ocena

użytkownik usunięty
Pepeis

Jakże wspaniałe rodzice ciebie wychowali, że posuwasz się do takich argumentów. Szczerze współczuję, troglodyto.

ocenił(a) serial na 7
Pepeis

Jestem na 6 odc i zastanawia mnie jedno dlaczego wojsko czy policja nie użyje broni i nie rozprawi się z zombii, skoro nawet łuk ich powstrzymuje, a najlepsze jak policja pałkami ich bije xd

ocenił(a) serial na 10
michalll91

Zrobili to pod koniec sezonu :-P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones