PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696690}

Miss Korea

Mi-seu-ko-ri-a
7,4 72
oceny
7,4 10 1 72
Mi seu ko ri a
powrót do forum serialu Mi-seu-ko-ri-a

zachwycona

ocenił(a) serial na 8

Kdrama w moich klimatach :), miejscami śmieszna, nie ciągnie się, wszystko dobrane klimatycznie do roku 1997, a i obsada dobrana miarowo, wiele ciekawych osobowości ^^ dotarłam już do 5 odcinka, nie zapeszając mam zamiar dotrwać do końca ^^

ocenił(a) serial na 8
moudmargolcia

A jak się spisuje aktorka grająca główną bohaterkę? :) Widziałam ją w dramie 'Ghost' i strasznie działała mi na nerwy, grała beznadziejnie, bez żadnych emocji i zepsuła nieco tę świetną dramę. Dlatego boję się podchodzić do tej dramy, skoro gra w niej główną rolę ;)

ocenił(a) serial na 8
corialote

"Ghost" nie widziałam, ale główną aktorkę znam z "Millionaire's first love" a głównego bohatera z "Coffee Prince" i tutaj tworzą całkiem uroczą parę, Waikiki w jej wykonaniu jest b naturalne i wydaje mi się, że ta rola jej przypadła do gustu i jej pasuje, więc spróbuj zrobić choć 1 podejście ^^

ocenił(a) serial na 8
moudmargolcia

W 'Millionaire's First Love' też mnie nie zachwyciła. Ale skoro mówisz, że w tej dramie nie jest z nią źle, a samą dramę zachwalasz, to kiedyś obejrzę na pewno ;))

ocenił(a) serial na 8
corialote

Ja kojarzę ją też z hello schoolgirl. Zapadła mi w pamięci. A on z petty romance, dość odważnej komedii rom. Polecam. Drama- świetna zostały mi ostatnie odcinki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones